Kişisel Gelişim Kategorisini Canlandırmak Adına Artık Bu Kategoride Fazlasıyla Yazı Göreceksiniz. Peki bu kategori gerekli mi ? Evet gayet de gerekli. Gerek gençler için gerekse ebeveyinlerimizin bizleri anlaması için çarpıcı konular ve başlıklardan oluşacak bir bölüm.Farklı bakış açıları yakalayacağımız bu bölümden kesinlikle keyif alacaksınız.

Şimdi Gelelim Bu Bölümün Amaçlarına

– Bir felsefe öğrencisi olarak size kazandırmak istediğim şeylerin başında özgün yazı yazma, hikaye oluşturma ve metin kurgusu yaratma.
– Olaylara farklı bakış açısı yaratarak zor durumların içinden bile çıkılabileceğini bir nebze de olsun göstermek.
– Karamsarlık duygunuz varsa bunları yenmek adına eğlenceli ve bi o kadar da güzel öneriler.
– Zamanınızı nasıl yöneteceğiniz hakkında gerekli bilgiler ve tüyolar.
– Değerli anları ve bunları nasıl değerlendirmeniz gerektiği hakkında yazılar.

Siz bu yazıları okurken bizde yeni yazılarımıza çoktan geçmiş ve araştırmalarımızı yapıyor olacağız. Yorumlarınız doğrultusunda yeni yazılarımıza başlayacağız.

Kategori Hakkında Önemli Bilgiler

Kişisel gelişim kategorisi kesinlikle kişisel bloglarda bulunması ve önem verilmesi gereken bir bölümdür ve bunu göz ardı etmemeniz gerekir. Tecrübeleriniz doğrultusunda yazarsanız hem daha samimi olur hem de daha etkileyici olursunuz.İnsanlara kazandırdığınız güzel her bir duygu ve onlara yardımcı olacak bilgi sizi de mutlu edecek ve kesinlikle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.Konu başlıklarını benim blogumdan alarak siz de kendi blogunuzda kendi cümlelerinizle yazılar yazabilir ve kendinizi bilgi vererek geliştirebilirsiniz.

Teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Göz Teması Önemlidir ! Ölen Dostlukları Kurtarır ! başlıklı makalemizde 6.his, göz teması ve gözler kalbin aynasıdır hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, ,