Trend Çanta Modelleri

Bu senenin trend çanta modelleri  oldukça havalı ve popülerdir. Genelde deri ve püsküllü çantalar tercih edilip göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olunacaktır. Ünlü modacıların yaptıkları kreasyonları incelediğimizde en trend çanta modellerinin püsküllü ve deri olduklarına rastlayabiliyoruz. Eğer bayanlar da bir çanta almayı düşünüyor ise tercihlerini renkli çanta modellerinden yana kullanmaları önerilir. Çünkü trend çanta modelleri oldukça  renkli geçecektir.

Tıpkı 2015 yılında katlanan çanta sezon trendlerinden biri olduğu gibi, 2016 yılının da çanta modelleri içerisinde seneye damgasını vuracaktır. Şık ve pratik bir görüntüsü ile bayanların oldukça dikkatini çeken çanta modelleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca diğer çanta modellerine göre de oldukça düşük fiyata sahip olması nedeni ile tercih edilen çantalardan biridir. Bu yılın trendi olma yolunda bir hayli hızla yürüyen püsküllü çantaları da unutmamak gerekir. Bayanlar elbiselerini şık bir aksesuar ile tamamlamak istiyor ise kombinlerini püsküllü çanta ile tamamlayabilirler. Ayrıca 2016 sezonunun geneline bakıldığında daha çok şık ve büyük çantaların ön planda olduğu dikkat çekmektedir.  Bu sezonda abiye çantaları da oldukça popüler bir görüntüye sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Trend Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Trend Ayakkabı Modelleri, Trend Ayakkabı ve Trend Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,