Trend Ayakkabı Modelleri

Son zamanlarda bayanların en çok tercih ettikleri trend ayakkabı modelleri yavaş yavaş görücüye çıkmaya başlamaktadır. Her zaman rahatlıkla tercih edilebilecek ve sadece gösterişliği ile değil aynı zamanda kaliteleri ile de dikkat çeken trend ayakkabı modelleri oldukça uygun fiyatlarla bayanları şaşırtmaya devam edecektir. Bu ayakkabı modelleri arasında ilk olarak spor ayakkabıları yer almaktadır. Spor ayakkabılar hem bayanların hem de erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Gerek rahatlığıyla, gerek spor ve şık görünümüyle kendisini tercih ettirir.

Spor ayakkabıları içerisinde gizli topuklu olanları yaz aylarında hazırlanan kombinler ile uyum sağlayabilmektedir. Aynı zamanda ayağın oldukça rahat etmesine yardımcı olur. Saatlerce yürüyüş yapılsa dahi ayakları yakmamaktadır. Bu model arasında vizon rengi hemen hemen her elbiseye uyum sağlayabilen bir renktir. Gizli topuğa sahip olan bağcıklı spor ayakkabılar, 2015 yılının trendleri arasında yerini almıştır. Spor ayakkabıları içerisinde diğer bir model de püsküllü rugan ayakkabılardır.  Pek çok farklı renk tonu ile mağaza vitrinlerini süsleyebilen rugan ayakkabılar trendler arasında ilk sırada yer alarak bayanlar tarafından tercih edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Sofistike Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Sofistike Giyim Modelleri, Sofistike Giyim ve Sofistike Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,