Tango Nasıl Silinir?

Tango Hesabı Nasıl Silinir? – TANGO SİLİNME NASIL OLUR?

Gelişmiş ve başarılı bir anlık mesajlaşma ve konuşma uygulaması olan Tango, dünyada ciddi bir kitle tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Akıllı telefonlarda çalışan Tango, üyelik açılarak kullanılabilen bir uygulamadır.

Fakat Tango uygulaması her ne kadar başarılı olsa da diğer rakipleri karşısında geride kalmış bir uygulama ve aynı zamanda da kullanıcılardan habersiz olarak arkadaşlarınıza mesaj atmasıyla gözden düşmüştür.

Tüm bu olumsuz etkenler göz önüne alındığında Tango uygulamasına üye olan kişiler üyeliklerini iptal etmek ve silmek isteyebiliyorlar.

Tango Nasıl Silinir?

Tango Nasıl Silinir?

Bizde bu yazımızda sizlere Tango uygulamasında yer alan hesabınızı nasıl sileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Dilerseniz Tango hesabınızı silme işlemine başlayalım;

http://support.tango.me/entries/23534011-How-do-I-delete-my-Tango-account-

TANGO SİLERKEN BURADA DİKKATLİ OLMALISINIZ!

Yukarıdaki adrese giriyoruz. Bu adreste sizlerden çeşitli bilgiler isteyen form yer almaktadır. Bu formu Tango uygulamasına kayıt olurken girdiğiniz bilgiler ile aynı bilgiler olmak zorunda ki Tango hesabımızı hızlı bir şekilde silebilelim.

Orada yazan First Name, Last Name, Phone Number ve Email Address gibi istenilen bilgileri Tango hesabınızda yer alan bilgilere uygun bir şekilde doldurduktan sonra Reason For Deletion kısmına İngilizce olarak Did Not Work yani Türkçe anlamıyla işime yaramadı yazıp en sondaki formu da boş bırakıp “Gönder” butonuna basıyoruz.

Bu formu doldurduktan tahmini 72 saat sonra Tango hesabınız başarıyla silinip rahat bir nefes alacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Android Telefonu Webcam Olarak Kullanmak başlıklı makalemizde android telefonu webcam diye kullanmak, android telefonu webcam olarak kullanmak ve android telefonu webcam yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , ,