Her ne kadar kişisel bloglar günümüzde pek rağbet görmese de 25 Ağustos’ta açtığım bu blogumu kişisel blog kategorisinde açmıştım.Daha sonraları tabi bu çizgimden baya bi uzaklaşmış olacağım ki wordpress,tasarım,moda gibi kategorilerle desteklemişim blogumu.Ama gençler bir dakika… Böyle kişisel blog mu olur lan ! Bu gitmiş bildiğin wordpress blogu gibi falan olmuş.Bu böyle olmaz olamaz ! O yüzden kişiselliğe tekrar dönmek adına tüm moda,wordpress,tasarım vb kategorilerdeki yazılar puff oldu.Uçtu gitti.

Naptın abi sen yaa diyenler olabilir içinizde. Yazıların arşivi var isteyenlere verebilirim.Ayrıca canım şöyle bir durum var sosyal medya blogu açtım yeni fakat henüz düzenliyorum ve kesinlikle ses getirmesini planladığım bir blog olacak. Eee bu tür konuları artık ordan takip edersini ne diyeyim.

İşte durum bundan ibaret.Çizgimden uzaklaşmayacağımı hakkımda sayfasında söylemiştim.Bu kararı vermekte geç bile kaldım.Varsın okumasın kimseler.Ben kendimi geliştireyim de … Bundan sonra yazdığım yazılar kişisel olduğundan ve edebi bir eser niteliği taşıyacağından edebi-kişisel bir blog olacak ! Tabi bazen de edepsiz-kişisel bir blog. Diyeceğim şu ki tozbulutu bulut adam serisine şiddetle devam ediyor !

Bir önceki yazımız olan Tozbulutu Sosyal Medyada Yerini Aldı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.Etiketler:, , ,