PENCERELİ AYNA DEKORASYONU

 Evlerinizin hem gösterişi hem ortamı aydınlatışı hem de bulunduğu ortamı daha geniş çaplı gösteren pencereli ayna dekorasyonu sizlerin de mutlaka evinde bulundurmak isteyeceğiniz yep yeni bir tasarımdır. Duvar boyanızın rengine uygun olarak seçeceğiniz bu tasarımın istediğiniz her modeli ve rengi sizin tercihinize göre tasarlanabilmektedir.

Hiçbir extra işlem yapmadan, kırıp dökmeden, evinize usta, toz ve matkap sokmadan yeniden bir dünya yaratmak, yeni bir pencere açmak isteyenler için özel olarak düşünülmüş olan bu tasarım her oda ile mümkün olduğu kadar güzel kombin edilme özelliğine sahiptir. Yuvarlak, dikdörtgen, kare gibi geometrik şekillerden oluşturulan bu tasarım evlerinizin vazgeçilmez parçaları haline gelecektir.

Yalnızca odalarınızda değil, salonlarınızda, antrelerinizde, balkon ve hatta bahçelerinizde dahi kullanabileceğiniz şekilleri üretilmektedir. Daha çok yatak odasında tercih edilen bu şık tasarımlar odanızın kombinine uyum sağlayarak ortama hoş bir romantizm katıyor.

Pencereli Ayna Dekorasyonu Foto Galeri
Birbirinden özel tasarımları sizler için bir araya getirdik.Sizlerde evlerinizde bu güzel modelleri tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Avize Seçimi başlıklı makalemizde 2016 Avize Modelleri, Avize ve Avize Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,