Biraz önce öyle otururken birden aklıma çocukluk dönemlerimde çok sık kullandığım msn geldi.Bu yazıyı yazacak kategori bakayım derken  bir de nostalji kategorisi açayım tam olsun dedim ve hemen iki tıkla hallettim.

Ahh be ne günlerdi şu msn dönemleri.Bir de kişisel bir ileti yazardık msn’de istediğimiz gibi. Hatta bir de onları renkli yazmak için bazı eklentiler kurardık.İlk msn adresimi 2005 yılında bir internet cafede çok büyük mutlulukla açmıştım. Hatta upuzun bir mail adresi almıştım ki şifresini hâlâ bilirim fakat artık hiç girmiyorum.Bir diğer eklenti de ne dinliyorum özelliği diye birşeydi.Onu kurunca winamp’da ne dinlersek msn de görünürdü.Hatta ordan kızlara hava atmaya falan çalışırdık.Kullandığım ilk nick Kara Süvariydi ve sağında solunda 3 tane yıldız vardı.O zamanlar karaymış süvariymiş oooo manitalar çok tav oluyordu yani. Şaka bir yana heves işte. Sonraki nickim silemiyorsan karalayacaksın oldu. Sanki adam akıllı aşk yaşamışız da tüm yük bizim omuzlarımızdaymış gibi artistik nickler yazardım.Kişisel iletilerim hep birer günlük oldu.

Onlardan bir kaçını sizlerle paylaşıp utancımdan bu yazıyı terk ediyorum. Ayrıca vatana ve millete nostalji kategorisi hayırlı olur. Kişisel bloglarda şu ana kadar görmedim umarım bu kategorim de eleştirisk kategorim gibi çalınıp içi boş şeylerle doldurulmaz ulan !

Neyse işte o iletilerden bazıları :

Kimine göre kralız kimine göre yalanız herkes rahat olsun biz adamına göre adamız.
Enjekte ettim tüm hayallerimi karanlığa.
Basit bir saatim zamanla birlikte ben de bitiyorum.
Kanadımı kırdılar uçamadım anne savaşa soktular koşturdum.
Herşeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter.
Uzatma baba yorgun.

Ve ben utanarak bu tür iletileri de çocukluğuma vererek uzaklaşıyorum =)

 

Bir önceki yazımız olan Tanıtım Yazısı ve Gereği başlıklı makalemizde tanıtım yazısı, tanıtım yazısı nedir ve tanıtım yazısı yazdır hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, ,