Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri
Eğer eviniz normal evlere göre daha ufaksa ve nasıl bir dekorasyon yapacağınız konusunda kararsız kaldıysanız sizin için altın değerinde öneriler sunacağız. Hazırlamış olduğumuz foto galeri sayfasından küçük evler için ideal dekorasyon modellerine ulaşabilirsiniz. Yatak odalarımızda kullanılacak yatağın boyutu ve dolabın büyüklüğü ve kullanım pratikliği önemlidir. Öncelikle alınacak dolabın iç kullanım ölçülerinin yeterli ve mümkün olduğu kadar geniş olması tercih edilmelidir. Ayrıca duvarlarda odanın daha geniş hissedilmesini sağlayacak aydınlatma lambaları tercih edilebilir.

Evimizin tuvalet ve banyosunda kullanılacak banyo dolabı ve askı elemanları seçiminde mutlaka özellikle giriş kısmını kapatmayacak şekilde tercih yapılmalı, ayrıca duş kabininin banyonuzun büyüklüğüne uygun ölçülerde alınması ve bunun için satın almadan önce konusunda tecrübeli kişilere keşif yaptırılarak en doğru ölçülerde kabin tercihinin yapılması sağlanmalıdır.

Küçük Evler İçin Dekorasyon Önerileri Foto Galeri
Birbirinden güzel ve şık dekorasyon modellerini sizler için bir araya topladık.Sizlerde evleriniz ister geniş olsun ister küçük seçimlerinizi doğru yaparak çok daha güzel bir eve sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Banyo Tasarımı başlıklı makalemizde 2016 Banyo Tasarımı, Banyo Modelleri ve Banyo Tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , ,