Kırışıklık giderici uygulamalar

Kırışıklık bana uğramaz demeyin. Gerek yaş ilerledikçe gerek çok yoğun tempoda çalıştıkça kırışıklıklar özellikle yüz bölgenizde gittikçe artış göstermeye devam edecektir. Elbette bunu kendi haline bırakmak olmaz. Önlem almalı ve dolayısı ile kırışıklığınızın boyutuna göre en uygun tedaviyi uygulayarak yıllar öncesine geri dönüş yapabilirsiniz. Kırışıklık giderici ve günümüzde en sık tercih edilen yöntemlerde biri botoks uygulamasıdır. Hem çok kısa sürede yapılıyor olması hem güzel sonuçların alınması hem de maliyet olarak uygun olması neticesi ile tercih edilenlerin arasında yer alıyor. Kırışıklık için daha birçok uygulama ve cerrahi yöntemler mevcut. Aslında en doğru olanı size uygun olanını uygulamak ve daha başarılı sonuçlar almak olacaktır. Doktor Mustafa Karataş kişiye özel tedavi yaptığı için botoks gereken noktalarda botoks ya da teknolojik aletler kullanarak ya da ameliyat ile güzel sonuçların alınmasını sağlıyor olacak.

Alın kırışıklığı da yine rahatsız olunan noktalardan biridir. Bu kırışıklıkları açmak içinde botoks uygulaması tercih edilebilir. Özellikle kaş arası da en çok botoks uygulaması ile kolayca yok olabilecek durumlardan biridir. Alın kırışıklığı için botoks doğru ayarlanıyor olacak ve kimsenin anlamadığı bir şekilde kırışıklarınız yok oluyor olacak. Alın kırışıklığı aslında yaş ile de çok doğru orantılı değil. Mimiklerini çok fazla kullanan kişiler genç yaşta dahi alın kırışıklığı ile karşı karşıya kalabiliyor.

Göz altı kırışıklıkları için botoks uygulaması ile başarılar sonuçlar almanız sadece birkaç dakika sürecek ve ortalama olarak 6 ay ile 1 yıla kadar sürebilen başarılı sonuçlar oluyor olacak. Göz altı kırışıklıkları Mustafa Karataş ile çok daha sağlıklı bir şekilde yapılacak ve doğru uygulama ve ayarlama ile aşırı bir gerginlik değil doğal bir gerginlik elde edilecek. Göz altı kırışıklık tedavisi yaptırmak isterseniz kliniğe giderek işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Biliyoruz ki mutsuz olmak yerine çok kısa süren ve ekonomik olan bu uygulamaya evet diyor olacaksınız. Detaylı bilgiyi de yine doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Yüz Germede Ultraskin ve Vshape başlıklı makalemizde Ameliyatsız Yüz Germe, Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri ve Ameliyatsız Yüz Germede Ultraskin ve Vshape hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:,