Eyyy Blog milleti , blog sahipleri… Nedir bizim bu derdimiz ben anlamadım açıkcası . Hani biz Türk Milletiyiz  paylaşmayı,misafirlikleri,geleneklerimi göreneklerimizi,dert dinlemeyi severdik . Ne oldu bize ? Hangi ara oldu bunlar hocam ? Şimdi bu girişi gören 5 kişiden 4 ü çıkmıştır bile. Varsın olsun. Şurda şu blogumu açalı ne kadar oldu – kısacık bir zaman. Şu son 1 haftada wordpress kullanıcılarına temalar yaptım ekledim. Gayet de beğenildi. Beğenildi de aa be ”Gardaşım” neden bloguma girip de bunu belirtecek iki cümle yazmıyorsun. Hem bak ne güzel backlink de kasardın. Hayır yorum kısmındaki sorudan mı çekindin ? Basitcik bir işlem koydum oraya yani. Tutupda ”658722-1987 = ?” işlemi gibi birşey koymadım ki. Oraya iki kelime yazıp gönderirsen hani bende daha da hırslanır yapıştırıp giderdim. Ben herşey para değil yardımseverlik de ölmemiş dedirtmek için gözlerimi mahvettim .

Facebook,Twitter derken hepimiz birbirimize laf sokma yarışına girer olduk . Dosttuk la biz dost . Aramıza kimse giremezdi hani çoğumuzla. Atardık kolumuzu birbirimizin omzuna hani eskiden tekerleme söylerdik – tekerlemeyi unuttum valla – Şimdi geliyoruz laf sokma yarışına giriyoruz. Beğenmiyoruz herşeyi. Ne diyeyim yapabiliyorsanız siz daha güzeliniz yapın bakalım. Ben şapka çıkarmaya hazırım.

Saçmaladım mı ? Hayır saçmalamadım . Saçmalamadım uleyynnn. Bakınız ”SICACIK” bir ortam var burda. Kişisel Blogları Okuyun Okutunuz Beyler,Bayanlar …Etiketler:, ,