Küçük bir çocukken başlar hayallerimiz.Kimi zaman kavuşuruz hayallerimize kimi zaman da kırıklarla doludur kalbimiz.Kimimiz vazgeçeriz hayal kurmaktan kimimiz daha da azimle çalışırız gerçekleştirmek için.Peki bu hayaller nasıl oluyor da bir yaşamın göstergesi oluyor ?

Hayal = Yaşam

Hayatınızı hayallerinize ulaşmak adına düzenlediğiniz takdirde kesinlikle yaşam sizin için daha güzel bir hâl alacaktır.Bir hedefi olan kişiler ve bu hedefe ulaşma adına çalışan insanlar başarılı olabilirler değil mi ? Evet kesinlikle öyle. Hayaliniz her ne olursa olsun kesinlikle küçümsenecek ve bir köşeye atılacak cinste değildir.

Bazen bir evlilik hayali,bazen bir araba hayali,kimi zaman güzel bir yemek,kimi zaman da içten bir gülümseme…

Eğer başkalarının ve kendinizin hayallerini önemserseniz güzelliklerle dolacaktır hayat. Kimi zaman size bir erkek çocuğu sunacak,veya o çok istediğiniz işe kavuşacaksınızdır.Bazen de kalbiniz kırılacaktır elbet.Eğer bu yıldırırsa sizi sorun işte tamda burda başlayacaktır.

Hayallerinizi Not Edin

Bir gün geriye dönüp baktığınızda kurduğunuz hayallerin güzelliğini görmeniz sizi mutlu edebilir.Hayallerinizi not ederseniz bu sizi daha da hırslandıracaktır onlara ulaşmak açısından.En büyük başarılar bir hayal peşinde koşarak elde edilmiştir.Her kim olursanız olun bunu yapabilecek güçte olduğunuzu kesinlikle biliyoruz.

O yüzden gelin Hayallerinize Sahip Çıkın !

Bir önceki yazımız olan Tekrar Edin Unutmayın başlıklı makalemizde tekrar yapmak, tekrar yapmanın önemi ve unutkanlık hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, ,