[youtube id=”Fh45IkFFUuU” width=”600″ height=”295″ position=”center”]

Gece gece bu şarkıya o kadar çok sardım ki.. Ne kadar da güzel duyguların tercümanı olmuş ”Orhan Baba” . Zaman zaman böyle nostalji niteliğinde şarkılar dinlemek ruhuma hüzün katıyor. Ama hüzün elbet geri geçiyor. Yanımda olduğundan mutluluk duyduğum biri var hayatımda ve iyi ki var . Zaman zaman üzsemde onunla bir hayat geçirmek adına yapıyorum herşeyimi . Laf aramızda kalsın ama biz şimdiden bir aileyiz. Aile olmak için kalbin öyle hissetmesi değil midir önemli olan sizce ? Bence öyledir.

Zaman zaman çok fazlaca kırdığım kalbini düzeltmek için fazlaca çaba harcıyorum. Düşünmeden yaptığınız şeylerin acısını fazlasıyla çekebiliyorsunuz kimi zaman. Bazen de aşkı öylesine anlamıyorsunuz ki sanki karşınıza biri geçmiş de bilmediğiniz bir dilde konuşuyor. Siz bakıyorsunuz ama ne dediğini bir türlü anlamıyorsunuz. Öyle anlarım da oldu herkes gibi benim de ama hep sevdiğimi çok sevdiğimi sonuna kadar hissettim. Hissettikçe güçlendim gülücük saçtım. Zamanı geldi acılarımı anlattım. Anlattıkça bütünleştim. Bütünleştikçe hissettim.

Diyorum ki hüzün bazen güzel şeydir. Yanınızda buna değecek biri varsa eğer..

Her neyse ”Darılma,darılma seven seveni affedermiş darılma,darılma hemen nefrete sarılma” diyoruz.  Bu parçam sizlere gelsin.

Yorumlarınızı Eksik Etmeyin =)

Bir önceki yazımız olan Hayal Bozuklukları başlıklı makalemizde hayal, hayal bozuklukları ve hayal kırıklığı hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , ,