Yılan hikayesine dönen Samsung firmasının s3 android firma güncellemesi sonunda geldi. Yaklaşık olarak iki ay önce yayınlanan ve Türkiye’ye henüz güncelleme gelmeden yapılan hatalar ve sorunlar nedeniyle geri çekilen güncellemenin kontrol edilmiş ve hataları giderilmiş halinin ne zaman geleceği merak konusuydu.Samsung firmasının amiral gemisi olan s3 için kararlı bir tutum sergilememesi malesef kendilerini eleştirmeme yol açtı.O kadar para verip aldığımız telefonlar için bu denli basit ve ilgisiz davranmalarının ardında yatan sebepler var mıdır bilinmez fakat yanlış yaptıkları kesinlikle açık ve net.Güncellemeyi şu an Kies ile indirmekteyim ve bakalım güncelledikten sonra ne gibi değişiklikler olacak.

Ayrıca güncellemelerinizi Samsung Kies ve Usb kablosuyla yapabilir veya Cihazınızın ayarlar kısmından yazılım güncelleme bölümünden wireless ile yapabilirsiniz.Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki güncelleme yaptıktan sonra eski sürüme tekrar dönme şansınız olmayacaktır.

Fakat güncellemeler açıkları gidermek telefonu daha da stabil hale getirmek için yapıldığından tavsiyemiz güncelleştirmeniz yönünde. Güncellemeyi yaptıktan sonra ilk izlenimlerimi ayrıca bir konuda resimli bir şekilde belirteceğim fikir edinmeniz açısından.

Her ne kadar şu an güncelleştiriyor olsam da Samsung firmasına gerçekten çok kızgınım ve görüşlerim yavaş yavaş değişmekte. Umarım bir daha böyle bir olayla karşı karşıya kalmayız.

Bir önceki yazımız olan Biliyormuş Gibi Görünen Kız başlıklı makalemizde aptal kız, aptal sarışın ve üniversite hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, ,