Ev Dekorasyonunda Sonbahar Hazırlıkları

Sonbahar günlerinde her şey yaza uyumlu olduğu için kış hazırlıklarına bir yerden başlanması gerek ve bizde bu konuyu ev dekorasyonu olarak göze aldık. Çünkü evler rahat olmasa bizde kendimizi rahat hissetmeyiz diye düşünüyorum ve bir sonbahar günü ev dekorasyonunda sonbahar hazırlıkları başlamıştı.

Kendimize çok güveniyorduk ve çok güzel bir tasarım elde etmek istiyorduk. Bunun için her şeyin en iyisinden aldık ve en iyi ustaları çağırdık. Ustalar bizim evden iki gün süreliğine ayrılmamızı istedi, bizde kabul ettik. Ve babamın evine gittik. Bu her şeyin tamamlanması için kısa süreli bir yolculuk olmuştu bu bizim için.

Eve gelelim ustalar hemen ilk günden işe başlamışlardı. O arada mimar gelmişti ve evin dekorasyonu hakkında çalışanlara bilgi veriyordu. Mimarın verdiği bilgiler bizim ev için çok güzel olacak gibi görünüyordu.

Ev Dekorasyonunda Sonbahar Hazırlıkları Foto Galeri
Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz size fikir vermesi açısından oluşturduğumuz foto galeri sayfamızı ziyaret ederek önerilerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Pencereli Ayna Dekorasyonu başlıklı makalemizde 2016 Pencereli Ayna Dekorasyonu, Pencereli Ayna Dekorasyon Modelleri ve Pencereli Ayna Dekorasyon Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,