KIŞ GELDİ VE SİZ HALA DEKORASYONUNUZU RENKLENDİRMENİZ Mİ?

Dekorasyon meraklı bireylerimiz yazın tasarımını değiştirip, kış için ona nazaran renklerden seçmek isteyeceklerdir, şimdi hep beraber dekorasyonda kış renkleri konusunu yakından inceleyelim.

Bu kış sezonunda dekorasyonun moda kısmının renklerine baktığımız zaman karşımıza birçok alternatif çıkmaktadır. Bu alternatiflerinden biri soğuk gridir. Gri her kışta olduğu gibi bu sezonun kışında da evlerde ki favori renkleri arasında hemen hemen ilk sırada yer alıyor. Soğuk bir rengi yansıtsa da sarılar ve kırmızılarla süslenen bu renk, sizin sıcak bir ortam yakalama imkanınız arttırıyor.

Dekorasyonda Kış RengiDiğer bir rengimizde herkesin vazgeçemediği asil siyah rengimizdir bu renk kuşkusuz her dönemin modası arasında yerini alır. Anca dekorasyon modasını incelediğimizde kış renkleri statüsünde ilk akla gelen renkler arasında o var. Siyah evinizde iç karartır diye düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz. Aksine o güzel evinize daha şık görünmesine sebep olabilirsiniz. Dekorasyonda kış renkleri konusu altında başlayan bu serüvenimizin devamı avcı yeşili ile devam etmektedir. Bu renk koyu fakat bir o kadar da modanız için uygun. Bu kış ev dekorasyonu uygulamanızda avcı yeşilini aksesuarlarınızın arasına serpiştirmek size birçok şey katacaktır.

Dekorasyonda Kış RenkleriSerüvenimizi kışkırtıcı kırmızı ile sonlandırmak istiyoruz. Bu kış sezonunda en tutulan renklerde biride odur. Evlerde sert bir mizaç vereceği için kullanmaktan çekinsek de ufak detaylarda bu rengi kullanmayı deneyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Salon Dekorasyonunda Koltuk Seçimi başlıklı makalemizde 2016 Koltuk modelleri, Koltuk ve Koltuk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, ,