Cilt doğduğumuz andan itibaren yaşlanmaya başlar. Ancak gözle görülür sonuçlar otuzlu yaşların sonlarına doğru izlenir. Eğer erken yaşlarda cilt bakımına başladı iseniz cildin yaşlanma belirtileri mümkün olduğunca ileri tarihlere taşınır. Ancak cilt bakımına erken başlamadıysanız da yapılacak şeyler vardır elbette.

Bioderma özellikle bu tür durumlar için üretilmiş bir seri. Seri içinde tabii en dikkat çekici ürün Bioderma cilt yenileme ürünleri serisi. Bu seride özellikle dikkati çeken bir ürün kesinlikle tavsiye edilmeye değecek nitelikte. Çünkü Matricium adlı bu ürün, cildin ideal hücresel ortamını yeniden yaratarak kendini yenileme kabiliyetini geri kazandırır.

Matricium, başlangıçta ciltte doğal olarak bulunan hücresel yaşamı sağlayan, cildin yenilenmesi için gerekli olan elementlerden oluşur. Düzenli ve doğru kullanım sonrası, cilt orijinal biyolojik faktörleri geri kazanarak, cilt yenilenmesi için gerekli olan çalışmaları yapar. Bu açıdan bakıldığında Matricium, benzersiz bir ürün olarak ortaya çıkmıştır. Bu nedenle de sadece kozmetik bir ürün olarak düşünülmesi haksızlık olur.

Matricium, onu benzersiz yapan özellikleri ile Bioderma hassas cilt ürünleri grubunda da yerini alır doğallıkla. %100 biyomimetrik formülü farmakolojik standartlara göre uygundur ve üst düzey dermatolojik güvenlik sağlar. Üst düzey güvenlik garantisi, lazer işlemleri, peeling, kanamalı yada sızıntılı olmayan birinci derece yanıkların neden olduğu doku hasarlarında ya da güneş, soğuk, rüzgar ve hormonal rahatsızlıklar yüzünden oluşan lokalize cilt iritasyonunda bile cilt yenilenmesini destekleyen bir ürün olduğunu kabul ettirecek kadar sağlamdır.

Dermokozmetik.com/Bioderma olarak cildinizde oluşan hasarlar tamamen iyileşene kadar sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tek doz kullanımı bu nedenle gönül rahatlığı ile önerebiliyoruz. Paket içinde 1 ml. lik otuz adet steril kapsül bulunuyor. Yaklaşık olarak on beş günlük bir kullanım sonrası zaten cilt sorunları düzelmiş olacaktır. Koruyucu, paraben, alkol içermez, kokusuzdur. Hassas cilt tipleri için kullanılabilecek kadar hipoalerjeniktir, alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Bütün bu sebepler ile Dermokozmetik.com sitemizde Bioderma ürünlerinin satış ve desteğini sağlamaktan mutluyuz. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Hoşça kalın.

Bir önceki yazımız olan 2016 Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Saç Modelleri, Saç Modelleri ve Saç Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:,