Bellona Baza Modelleri
Evinizin her odasında kullanabileceğiniz baza modelleri yataklarınızda daha rahat bir uyku geçirmenizi sağlayacak. Yatak Odanıza, Misafir odanıza veya çocuk odasına hiç düşünmeden Bellona baza modellerini alıp kullanabilirsiniz. Baza modellerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de açılabilir sandık bölmesine sahip olması. Bu sayede eşyalarınızı da Eğer evinizde yatağı veya bazayı değiştirecekseniz kesinlikle Bellona mağazalarına uğramadan karar vermeyin.Tek kişilik ve çift kişilik modelleri Bellona mağazalarında bulabilirsiniz. Bellona ürünlerinin bir özelliği de uzun ömürlü olması bu sayede her sene yatak değiştirme masrafından kurtulacak keseniz de biraz rahat edecektir.
Evlerinizde Bellona mobilyaları sayesinde misafirlerinizi daha iyi ağırlayacaksınız ve kalmaya gelen misafirlerinizin yatak sorunlarını çözeceksiniz. Hem rahat hemde oldukça konforlu olan bu modeller sayesinde evleriniz ve yatak odalarınız daha modern olacak.

Bellona Baza Modelleri Foto Galeri

Birbirinden güzel baza modelleri ve çok kullanışlı yatak modellerini sizler için bir araya getirdik beğendiğiniz modeli en yakında Bellona mağazasından temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alfemo Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Alfemo Yatak Odası Modelleri, Alfemo Yatak Odası ve Alfemo Yatak Odası 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,