Teknolojik gelişmelerin hız kazandığı bu zamanda Taiwan da teknolojik olarak bu alana dahil olmaktan geri kalmamıştır. Akıllı telefon sektörüne fiyat performans telefonları ile katılan Asus sektöre yeni bir telefon olarak Zenfone C ile yine büyük bir giriş yapmaktadır. Asus zaten piyasadaki akıllı telefonlarla aynı nitelikte telefonu daha ucuza satarak en çok satanlar arasına dahil olmuştu. Şimdi yeni sistemli telefonu ile yine piyasa üzerinde büyük bir etki yaratacakmış gibi duruyor! Yüksek standartlar ile gelen Asus Zenfone C özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekecek olsa gerek.

Asus Zenfone C 1.2 GHz hızında çalışan intel Atom Z2520 işlemci bulundurmaktadır. Hanesinde 1 gb’lik ram bulunduran bu telefon 8 gb dahili depolama alanı da sunmaktadır. Ayrıca bu alandan hariç yükseltmek istediğiniz taktirde 64 gb’ye kadar micro sd imkanı da sunmaktadır. Android 4.4.2’ye dahil olan Asus Zenfone C ile 5 megapiksellik arka kamera imkanı da sunulmaktadır. Aynı şekilde öz çekimleriniz için bir ön kamera da mevcuttur. Hd kalite ekran ile özelliklerine özellik katan bu akıllı telefon ile işleriniz çok daha kolay bir hal alacaktır. Aynı zamanda bu telefon size siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç adet renk seçeneği de sunmaktadır. Yakın tarihte satışa sunulacak Zenfone C ile hayata farklı bir bakış katabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Gionee Elife S5.1 İncelemesi (Özellikleri ve Fiyatı) başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.