Ameliyatsız Yüz Germede Ultraskin ve Vshape

Ameliyatsız Yüz Germe ve gençleştirme uygulamaları son dönemlerde özellikle yaşı ilerlemiş hem bayan hem de bayların ilgi ile terci ettikleri bir uygulamadır. Özellikle tabi ki bayanların ilgi odağı olan ameliyatsız yüz germe sistemleri, içerisinde cerrahi müdahale olmadığı için sıklıkla tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir. Ameliyatsız cilt germe ve genleştirme yöntemleri son yıllarda sistemlerine bir yenisini ve artı bir teknolojiyi ekleyerek çoğalmakta ve çok daha iyi neticeler elde edilmesini sağlamaktadır. Bu gelişimler doğrultusunda da yine son günlerde adın sıklıkla duyduğumuz Vshape ve ultraskin sistemleri biz kadınların yüz gençleştirme uygulamalarında ilk terci ettikleri cihazlar olarak yerini almaya başlamıştır.

Ultraskin uygulaması ile yüz germe ve gençleştirmeden biraz bahsedelim. Ultraskin uygulaması aslında artık herkes tarafından ses dalgaları ile elen güzellik başlığı altında bilinen son derece güvenilir ve hatta gebelerde bile güvenle tercih edilen ve kullanılabilen bir uygulamadır. Ultraskin ile cilt germe uygulamasının bir seansı yaklaşık olarak yarım saat ile 1saat arasında devam edebilmektedir. Vshape ile ultraskin uygulamaları arasındaki en önemli farklardan biri ultraskin uygulamasının tek bir seansta etkisini göstermesi ve tekrar ikinci bir seansa gerek olmamasıdır. Bunun dışında tek seans sonrasında bir yıl içerisinde ikici bir seansı almak doğru olacaktır. En önemlisi ise işle sonrasında hastaların günlük aktivitelerine hemen dönebilmeleridir.

Vshape sistemi ile yüz gençleştirme uygulaması ise, yine ultraskin gibi yüzde zamanla meydana gelen deformasyonların ve elastikiyet kayıplarının toparlanmasında ve diğer bir artı olarak da bölgesel incelme de tercih edilmektedir. Özellikle de yaşa bağlı olarak yüz şeklinin yapısının değişmesi ve aslında V yapısında olup da zamanla U haline dönen yüzlerin eski haline dönmesinde oldukça etkili olan Vshape uygulaması, sadece yaşı ilerlemiş bayanlarda değil, her yaş gurubunun uygulayabileceği bir sistemdir. Uygulama esnasında hastalar herhangi ir acıya da ağrı hissetmez, işlem yaklaşık olarak 25 dakika kadar sürer ve sanki masaj yaptırırmışçasına bir rahatlıkta yapılır.

Bir önceki yazımız olan Erkekler ve lazer epilasyon başlıklı makalemizde Erkekler ve lazer epilasyon, Erkekler ve lazer tedavisi ve lazer epilasyon hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , ,