Ahşap ofis mobilyaları 

Günümüzde ahşap mobilyalar, evlerimiz için olsun ofis ve çalışma ortamlarımız için olsun, oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Elbette ki ahşap mobilyalarda oldukça farklı renk seçeneği bulunurken, eskitme modeller de bunlar arasında olabilir. Eskitme modeller genel olarak uçuk renklerden olsa da, ahşap işlemeli koyu renk modeller de tercihler arasında oluyor.

Bazı ahşap ofis mobilyaları ise şu çeşitleri ile sizlere sunulabilir.

Ofis panoları

Elbette ki ofisinizde oturduğunuz mekânın arka duvarı, bir ofis çalışanı için önemli olabilir. Ahşap panolar, raf detayları ile birlikte, hem şıklık hem de kullanım kolaylığını sizlere sunacaktır. Panonun alt tarafında bulunması gereken birçok bölmeli dolap ise, evraklar ve dosyalar için bir arşiv görevi görebilir.

Arka dolap tasarımları

Yine ahşap ofis mobilyaları arasında bulunan arka dolaplar, farklı sunta ve profil kapaklardan destek alınarak üretim gerçekleşmektedir. En farklı kulp seçenekleri de tercih edilirken, fazla bölme sayısına sahip olan dolaplar, kullanışlı bir çalışmayı sizlere sunacaktır.

Ofis masaları

Tabi ki önünüzde de en güzel tasarım bir ofis masası bulunmalı öyle değil mi? Yine her tarafı ahşap bir masa tercihler arasında olurken, üzeri temperli camlar ile kaplı bir koyu model, lüks tasarımları ortaya koyacaktır. Etkileşime geçeceğiniz kişinin daha lüks bir görünüm ile karşılaşmasını istiyorsanız eğer, ön bölüme alüminyum detaylar ile süslendirilmiş bir model tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Şömine Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Şömine Modelleri, Modern Şömine Modelleri ve Şık Şömine Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , ,