8 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı

Çağrı merkezlerinde ya da diğer ofislerde görev yapan ekiplerin kullanacakları malzemeleri ya da araçları korumak ve onları kullanacakları zamana kadar saklamak için yararlanabilecekleri ofis mobilyalarından bir tanesi de 8 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı olabilir. Değişik renk seçeneklerinden faydalanarak ofisinizi renklendirmenizi de sağlayabilen bu ofis mobilyası işlevsel yönü ile de çalışma ortamlarındaki verimin yükselmesini sağlayacak.

8-gözlü-çağrı-merkezi-dolabı

8 bölmeli, gözlü çağrı merkezi dolabı

10 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı

10 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı ofis çalışanlarının ihtiyaçları olan malzemeleri ya da çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları evrakları saklamak ve korumak için kullanabileceğiniz şık bir ofis mobilyasıdır. Çağrı merkezi mobilyaları arayanlar için farklı renk seçenekleri ile ofislerinizin genel dekorasyonuna uygun hale getirilebilir. Pratik ve yüksek işlevli bir saklama alanı olarak hizmet verecektir.

10-gözlü-çağrı-merkezi-mobilyası

10 raflı, gözlü çağrı merkezi dolabı

Bu tarz ürünlerin daha fazlası için http://www.cagrimerkezi.gen.tr/

15 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı

Çağrı merkezleri gibi çalışma alanları çok sayıda çalışanın aynı anda çalışmak durumunda kaldığı ofisler olmaktadır. Dolayısıyla çalışanların gerekli malzemeleri düzenli tutabilmesi ve ihtiyaç duydukları anda ulaşabilmesi için uygun depolama alanlarına ihtiyaçları vardır. 15 Gözlü Çağrı Merkezi Dolabı bu ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış olan pratik bir çözüm yolu olarak kabul edilebilir. Diğer farklı çağrı merkezi mobilyası çeşitleri için rubiby ve cagrimerkezi.gen.tr

15-gozlu-cagri-merkezi-dolabi

15 gözlü ve bölmeli çağrı merkezi dolabı

Bir önceki yazımız olan Ucuz Uçak Bileti Bulmanın Başlıca Püf Noktaları başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.