2016 ŞÖMİNE MODELLERİ

Uzun yıllardır modernliğin, lükslüğün ve şatafatlı hayatın sembolü olarak görünen şömine, özellikle Rönesans Döneminden sonra Avrupa da sıklıkla, 2000li yılların başından itibaren ise ülkemizdeki birçok evde görülmeye başladı. Gerek farklı amaçlarla kullanabilme avantajı sağladığından gerekse teknolojinin etkisi ve ekonomik çözümler sunmalarından ötürü şömineler artık her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Şehir dışında bir kır eviniz mi var? O zaman yüksek sıcaklığa dayanıklı tuğlalar ile örülen klasik görünümlü şömine, kışın kır evinizi sıcak tutmaya yetecektir. Ayrıca el emeği ahşap doğrama ile süslenen şömineniz salonunuza rüstik bir hava katacaktır. Bunun yanı sıra artık pahalı sitelerin salonlarında yeni tip şöminelerin yaygın bir biçimde kullanıldığına şahit oluyoruz.

Özellikle gelişen teknolojinin şöminelere uyarlanmasıyla birlikte artık çok katlı apartmanlarda dahi ısınma amaçlı kullanılan şömine türlerine rastlıyoruz. Bu tip şömineler evinizde zaten hali hazırda bulunan tesisattan aldığı doğal gazı yakarak size, ısınmanın farklı bir yönünü de sunmuş oluyor.
2016 Şömine Modelleri Foto Galeri
Eviniz için ideal seçimleri sizler için bir araya getirdik.

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Sonbahar Hazırlıkları başlıklı makalemizde 2016 Ev Dekorasyon modelleri, Ev Dekorasyon Modelleri ve Ev Dekorasyon modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Etiketler:, , , ,